Študentsko delo

Smo podjetje Alufinal d. o. o iz Krškega, ki se ukvarja s proizvodnjo in montažo alu-steklenih, prezračevalnih fasad ter ostalega alu stavbnega pohištva. Zainteresiranim nudimo študentsko delo (z možnostjo kasnejše zaposlitve), da spoznajo podjetje in se morebiti v prihodnosti najdejo v tem segmentu gradbeništva. Svojo predstavitev naj pošljejo na info@alufinal.si.

Opis delovnega mesta:

  • Spoznavanje in sodelovanje z oddelkom komerciale, nabave in operative
  • Spoznavanje, pregled razpisnih dokumentacij in analiza dokumentacij za posamezne projekte, vse ostale potrebne organizacijske naloge povezane z izdelavo kalkulacij, priprava kalkulacij in ponudb
  • izpolnjevanje drugih nalog po nalogu mentorja

Pričakujemo:

  • osnovno znanje na področju gradbeništva
  • komunikativnost, samoiniciativnost in visoko stopnjo motiviranosti, ambicioznost, zavzetost za doseganje rezultatov in prevzemanje odgovornosti, organiziranost, sposobnost učenja in analitičnega razmišljanja, natančnost, zanesljivost in samostojnost

 Nudimo:

  • študentsko delo z možnostjo kasnejše zaposlitve
  • dinamično delo

Lokacija dela: Krško

Več informacij:

Sabina Kovačič

m +386 (0)41 333 434
e-mail: sabina.kovacic@alufinal.si

Alufinal – Pojem sodobnosti in kvalitete.
Alufinal d.o.o.

Cesta krških žrtev 137b
8270 Krško, Slovenija
info@alufinal.si
alufinal.si